Zlevněte si již zlevněné. Poslední zimní výprodej je tady!

Nakupte si v posledním zimním výrpodeji ve slevách a navíc ještě získejte jeden produkt KEEN ze tří vybraných - ZDARMA. Snadno tak vybavíte celou rodinu a přitom to váš rozpočet tolik nezatíží.

Jak na to?

Objednejte přes naše webové stránky www.keenfootwear.cz nebo zajděte do některé z prodejen Keen Concept Store a nakupte tři již zlevněné kousky. Je jedno zda turistickou obuv, zimní KEEN zateplené boty nebo už myslíte dopředu a scháníte letní zlevněné sandály či volnočasovou obuv. Vybírat samozřejmě můžete také v kategorii KEEN oblečení a výhodně si nakoupit nějaký praktický kousek ze zlevněných Keen kalhot nebo triček. V každém případě budete mít ze tří vybraných zlevněných produktů ten nejlevnější úplně ZDARMA

AKCE PLATÍ 19.2. - 29.2.2016

prodloužili jsme do 6.3.2016

 

  • platí v e-shopu i kamenných prodejnách Keen Concept Store nebo partnerských prodejnách Rock Point a Hannah

  • platí pouze na ZLEVNĚNÉ zboží

  • nelze kombinovat s dalšími akcemi a slevami včetně slevy na ZÓNA kartu, body za nákup však na účet budou připsány

  • ke dvěma zlevněným produktům je zdarma ten nejlevnější

 

Akce platí pouze do vyprodání zásob, nejpozději do 29.2.2016 6.3.2016.

 


Při vložení třech zlevněných produktů do nákupního košíku se od každého z produktů ještě odečte poměrná část nejlevnějšího produktu. Nezobrazí se tedy jeden produkt za nulovou cenu, ale každý produkt bude ještě více zlevněn, a to ve výsledku o částku nejlevnějšího produktu. Výslednou částku si samozřejmě jednoduše zkontrolujete součtem částky dvou produktů před uplatněnou akcí 2+1. Třetí produkt (ten nejlevnější) je ZDARMA a do výsledné částky se nezapočítá.