Chcete si užít aktivní léto na některé z českých řek? Nebo byste raději strávili netradiční večer v blízkosti hvězdných osobností? Nyní máte možnost zažít oboje! Pojeďte řeku společně s Jitkou Čvančarovou, Petrem Čadkem a Lenkou Novou a večer si s nimi můžete zazpívat nebo popovídat. Na řeku Otavu vyplouvají už v pátek 17. července.

První víkend programu obohatí svou účastí zpěvačka Lenka Nová, která si našla volný čas v aktuálním turné k projektu Mezi námi. Lenka je také slyšet ve vodácké písni, kterou připravila společně s Michalem Pelantem. O text písně se postaral populární komik Lukáš Pavlásek. Lenka Nová si s vodáky zazpívá u táborového ohně 17. července v kempu Osada Luh Sušice.

Populární herečka Jitka Čvančarová aktuálně exceluje v divadelní hře Království boží na zemi. Společně s manželem a profesionálním tanečníkem Petrem Čadkem bude hostem o den později 18. července (kemp Podskalí Strakonice). Tito dva se s vámi podělí o své zážitky z televizní taneční soutěže, díky které se spolu seznámili a také nám například prozradí, jak si užili letošní Karlovarský filmový festival.

Program v kempech začíná vždy od 19:00 a je zdarma.

Další zastávkou turné bude 7. - 9. srpna řeka Vltava a 14. - 16. srpna Lužnice, kde si pro vás organizátoři akce přichystali neméně zajímavé hosty.

O pohodlí posádky celého turné se postarají sandály KEEN.

Jedeme řeky - Otava