4 min čtení 16. 11. 2022

Boty pod stromeček

Říkáte si, že koupit boty jako dárek je nemožné? Dřív možná, ale v dnešní době je nákup obuvi přes internet běžná věc. Známe minimálně 5 důvodů, proč jsou boty jako dárek přímo ideální. Pojďte se tedy podívat na to, proč koupit pod stromeček zrovna KEENy...

 

KEENy do zimního období jsou vybavené membránou i dostatečnou izolací třeba až do -40 stupňů


1. pomůžete udržet krok s módou

V čem chodí váš obdarovaný? Jaký styl obuvi má rád? Když vsadíte na novinky, udržíte jeho kroky s módním trendem. Značka KEEN už dávno nevyrábí pouze klasické outdoorové boty, které se hodí jen na trek po kopcích. Vybírat můžete ze široké nabídky různých modelů od letních sandálů přes stylové městské sneakery až po pohorky na výšlapy do hor.

Má už ten, komu chcete boty darovat, nějaký model značky KEEN? Pak budete mít mnohem snazší práci. Omrkněte velikost a vyberte typ bot, který by se líbil. Samozřejmě doporučujeme se držet takového stylu, který by se líbil obdarovanému. O to radši je bude nosit.

Nevíte, jak správně změřit velikost bot? Přečtěte si článek Jak vybírat KEENy on-line.

 

Vybroušený design městské obuvi KEEN


2. Darujete pohodlí 

Pokud si každý rok lámete hlavu s tím, co dát pod stromeček rodičům či přátelům, koukněte se na boty KEEN Howser. Jsou to božsky pohodlné „outdoorové bačkůrky“. Vybírat můžete z pánských, dámských, ale i dětských modelů. Dají se nosit venku i doma a mají neklouzavou anatomicky tvarovanou podešev. V nabídce je celá řada typů od nazouváků až po vysoké zateplené boty, nebo různé druhy materiálů od vlněné varianty až po tu s voděodolným nylonovým svrškem. Záleží jen na nátuře toho, komu tyhle outdoorové bačkůrky KEEN nadělíte. Bude v nich chodit doma, nebo si je vezme do přírody?

 

Božské pohodlí v outdoorových bačkůrkách KEEN


3. Rozšíříte obzory

Tohle je rada především pro ženy, jejichž manželé mají jeden oblíbený pár bot, se kterými se ne a ne rozloučit a přitom už by měly dávno odejít do věčných lovišť. Možná se jen pánové bojí, že už žádné další boty nebudou tak skvělé a pohodlné. Jděte jim naproti a darujte jim KEENy. Pohodlí a nohy bez puchýřů jsou zaručeny. Navíc, probiotická technologie v KEEN obuvi přirozeně odbourává zápach, je zárukou spokojenosti.

 

Lehkost a flexibilita v obuvi KEEN


4. potěšíte praktickým dárkem

Jestliže neradi dáváte "zbytečnosti", na které se pak práší nebo leží na dně skříně, boty KEEN budou trefa do černého. Nemusí-li být dárek překvapením, můžete si společně sednout a vybrat konkrétní typ bot, který by si obdarovaný přál. Třeba vám babička sama ráda řekne, že by si přála letní sandály na výlety s vnoučaty nebo pohodlné a teplé zimní boty.

 

Trekové KEEN boty podrží v jakémkoliv terénu


5. Šetříte nervy

Jsou to především pánové, kteří špatně snáší výlety do obchodů a raději by do přírody. Přesně pro ně může být on-line nakupování ideální alternativou, jak pořídit nové boty. Pánské městské boty KEEN jsou k dostání v mnoha různých designech a módních barvách a dají se opravdu jednoduše pořídit i takto na dálku. Turistickou obuv naopak s obdarovaným radši konzultujte. U trekových bot není radno výběr uspěchat. Zkuste navrhnout nějaké modely a třeba najdete v dopise pro Ježíška konkrétní typ i velikost. Pak už bude objednání hračka.

 

KEEN na celodenní nošení

 

Darovat boty KEEN je velice jednoduché – vyberete žádaný model, zvolíte správnou velikost a objednáte. A kdybyste se přeci jen netrefili, stále máte možnost boty do 14 dní vrátit. Postaráme se o rychlé a bezproblémové vrácení a výměnu. U vánočních dárků zakoupených do Štědrého dne, máte možnost výměny až do 15. 1. 2023.

Výběr bot on-line »

Tak šťastnou ruku při výběru a mnoho radosti z nových KEENů,
Váš KEEN