4 min čtení 04. 11. 2021

Boty pod stromeček

Nadělte boty pod stromeček. Známe pět důvodů, proč je to ten nejlepší dárek

Říkáte si, že koupit boty jako dárek je nesmysl? Dřív možná, ale v dnešní době už to tak šílený nápad není. Navíc když se netrefíte do vkusu nebo velikosti, obdarovaný boty zkrátka a jednoduše vymění. Máme minimálně 5 důvodů, proč jsou boty jako dárek přímo ideální. Věříme, že s naším rádcem při výběru chybu neuděláte. Jak tedy koupit ty správné boty KEEN pro vaše milované?

Keen obuv pro ni i pro něj

1. pomůžete udržet krok s módou

V čem chodí váš obdarovaný? Jaký styl obuvi má rád? Když vsadíte na novinky, udržíte jeho kroky s módním trendem. Značka KEEN už dávno nevyrábí pouze klasické outdoorové boty, které se hodí jen na trek po kopcích. Vybírat můžete ze široké nabídky různých modelů od letních sandálů přes stylové městské sneakery až po pohorky na výšlapy do hor.

Má už ten, komu chcete boty darovat, nějaký model značky KEEN? Pak budete mít mnohem snazší práci. Omrkněte velikost a vyberte typ bot, který by se líbil. Samozřejmě doporučujeme se držet takového stylu, který by se líbil obdarovanému. O to radši je bude nosit.


Nevíte, jak správně změřit velikost bot? Přečtěte si článek Jak vybírat KEENy on-line.


KEEN boty do města

2. Darujete pohodlí 

Pokud si každý rok lámete hlavu s tím, co dát pod stromeček rodičům či přátelům, koukněte se na boty KEEN Howser. Jsou to neskutečně pohodlné „outdoorové bačkůrky“. Vybírat můžete z pánských, dámských, ale i dětských modelů. Dají se nosit venku i doma a mají neklouzavou anatomicky tvarovanou podešev. V nabídce je celá řada typů od nazouváků až po vysoké zateplené boty, nebo různé druhy materiálů od vlněné varianty až po tu s voděodolným nylonovým svrškem. Záleží jen na nátuře toho, komu tyhle outdoorové bačkůrky KEEN nadělíte. Bude v nich chodit doma, nebo si je vezme do přírody?

KEEN hřejivé papučky z modelové řady Howser

3. Rozšíříte obzory

Tohle je rada především pro ženy, jejichž manželé mají jeden oblíbený pár bot, se kterými se ne a ne rozloučit a přitom už by měly dávno odejít do věčných lovišť. Možná se jen pánové bojí, že už žádné další boty nebudou tak skvělé a pohodlné. Jděte jim naproti a darujte jim KEENy. Pohodlí, nohy bez puchýřů nebo probiotická technologie, která přirozeně odbourává zápach, je zárukou spokojenosti.

V KEEN je fajn. Dopřejte si pohodlí a teplo

4. potěšíte praktickým dárkem

Jestliže neradi dáváte zbytečné dary, na které se pak práší nebo leží na dně skříně, boty KEEN budou trefa do černého. Nemusí-li být dárek překvapením, můžete si společně sednout a vybrat konkrétní typ bot, který by si obdarovaný přál. Třeba vám babička sama ráda řekne, že by si přála letní sandály na výlety s vnoučaty nebo pohodlné a teplé zimní boty. A pokud vyberete špatnou velikost, žádný problém. V KEENu se postarají o rychlou a bezproblémové vrácení a výměnu.

S KEENy můžete cokoliv

5. Šetříte nervy

Jsou to především pánové, kteří špatně snáší výlety do obchodů a raději by do přírody. Přesně pro ně může být on-line nakupování ideální alternativou, jak pořídit nové boty. Pánské městské boty KEEN jsou k dostání v mnoha různých designech a módních barvách a dají se opravdu jednoduše pořídit i takto na dálku. Turistickou obuv naopak s obdarovaným radši konzultujte. U trekových bot není radno výběr uspěchat. Zkuste navrhnout nějaké modely a třeba najdete v dopise pro Ježíška konkrétní typ i velikost. Pak už bude objednání hračka.

KEEN vyrábí nejen outdoorovou obuv na turistiku, ale také stylové boty do města

Darovat boty KEEN je velice jednoduché – vyberete žádaný model, zvolíte správnou velikost a objednáte. A kdybyste se přes všechny rady přece jen netrefili, stále máte možnost boty do 14 dní vrátit.

Výběr bot on-line »

Tak šťastnou ruku při výběru a mnoho radosti z nových KEENů,
Váš KEEN