1 min čtení 03. 10. 2016

Hledáte lehkou, kotníkovou botu, kterou si můžete vzít na toulky přírodou? Nabízíme vám model z letošní kolekce podzim-zima 2016/17 - KEEN APHLEX, určený převážně pro aktivní pohyb v terénu.

 

Lehký syntetický svršek je zpevněn konstrukcí TPU Phlexoskeleton, která spolu s TPU zpevněním patní části přináší větší stabilitu boty. Mezipodešev EVA dvojí hustoty zaručuje měkký došlap. Nechybí ani patentovaná ochrana prstů. Voděodolná, prodyšná membrána KEEN.DRY, jež udržuje vaše nohy v suchu. Stabilizační klenek zvyšuje odolnost proti torzi. Kvalitní gumová podešev s vícesměrným vzorkem pomáhá při rychlém záběru a odrazu. Podšívka je opatřená kvalitní, přírodní, antibakteriální technologií Cleansport NXT redukující zápach v botách. Aphlex je tak ideální botou, když si chcete vyšlápnout ven.

Získat jí můžete jak v našich Keen Concept Store, tak v partnerských obchodech Rock Point nebo přímo na e-shopu: www.keenfootwear.cz. V nabídce je jak pánská, tak dámská varianta, a to v nízké i kotníkové verzi.