3 min čtení 09. 05. 2018

sleva 30 % i ukázka pletení sandálů

Víte, proč vznikla myšlenka "pleteného" sandálu? Už jste viděli jak se takový sandál vyrábí? Víte, že výroba je stále ruční? Přijďte na naše Keen prodejny nebo vybrané partnerské Rock Point obchody, my vám zde vše ukážeme, vysvětlíme, předvedeme. Navíc, během akce KEEN UNEEK DNY získáte slevu 30 % na jakékoliv nezlevněné sandály Uneek.
 

  • sleva 30 % platí na dané prodejně vždy po dobu trvání akce
  • platí pouze na nezlevněné sandály Keen Uneek

  • slevu nelze kombinovat s dalšími akcemi a slevami

  • neplatí na e-shopu

Proč je UNEEK unikátní?

Sandály Uneek jsou neuvěřitelně pohodlné a nikde netlačí. Jejich největším benefitem je právě to, že se perfektně přizpůsobí anatomii vašeho chodidla i případných abnormalit (výrůstky, vysoký či nízký nárt...). Nebojte se, že by vám prsty projížděly mezi "výplet" a vyzkoušejte si je. Díky "provázkům" boty dokonale obepnou vaše chodidlo. Uzlíky jsou dělány tak, že je ani neucítíte, nikde nedřou a nepřekáží. Ověřte si sami, jak jsou pohodlné.

kdy a kde

 

PRODEJNA KEEN UNEEK DNY
Keen Concept Store Praha, Metropole Zličín 9. 5. 2018
Keen Concept Store Praha, Atrium Flora 11. 5. 2018
Rock Point Praha, Arkády Pankrác 14. 5. 2018
Rock Point Olomouc, OC Olympia 16. 5. 2018
Rock Point Brno, OC Olympia 19. - 20. 5. 2018
Rock Point Praha, OC Letňany 22. - 24. 5. 2018
Rock Point Liberec, OC Nisa 26. - 27. 5. 2018
Keen Concept Store Ostrava, OC Futurum 31. 5. 2018
Rock Point Ostrava, Nová Karolina 2. - 3. 6. 2018
Rock Point Praha, Perštýn 6. - 8. 6. 2018
 


uneek nebo UNEEK O2?

Vybírat si můžete mezi modely a barevnými variantami buď přímo outdoorového sandálu Uneek nebo odlehčené městské sandály s plnou patou Uneek O2.

Uneek má otevřenou patu, je určen pro použití v přírodě, má odolnou podrážku s "žiletkovým vzorem" proti uklouznutí.

Uneek O2 má uzavřenou patu, při porovnání váhy je znatelně lehčí, jeho design je více lifestylový a podrážka je měkčí. Je určen do města a zpevněné povrchy, na nezpevněném povrchu byste po čase podešev poškodili.
 

 
 
Keen Uneek
Keen Uneek O2

 

 

 


Jak vybrat správnou velikost?

Jak sandály Uneek zkoušet? Po obutí sandálu by vám pata neměla jít přes barevné vyznačení v patní části z důvodu dostatečné ochrany paty při chůzi. Mezi palcem a špičkou boty by měla být taková mezera, že se tam vejde malíček vaší ruky. U Uneeku obecně platí, že byste měli zvolit velikost o jedno číslo větší, než jsou Vaše ostatní Keen boty.

Přijďte si je vyzkoušet a přesvědčit se na vlastní nohy! Vyberte si prodejnu a termín, který vám vyhovuje nejvíce a nakupte si unikátní sandály se slevou 30 %.


Ukázka výroby keen uneek

Výroba sandálů Keen Uneek probíhá ručně. Vývoj jde ale kupředu a část sandálu umí uplést také robot. Prozatím však Pete (zástupce značky Keen), stále ještě dokáže sandál uplést rychleji než robot.