2 min čtení 01. 08. 2017

Na cestovatelském festivalu Kolem Světa 2017 byl poprvé představen revoluční typ nových sandálů Keen Uneek, které vynikají svým unikátním funkčním designem. Počáteční nedůvěra se změnila v naprosté nadšení a lehké boty již nechceme sundat z nohy.

Nový model sandálů Keen Uneek upoutá vaši pozornost už když vidíte jejich výrobu na vlastní oči. Je totiž ruční. A to se v dnešní době už zas tak moc nevidí, že by někdo v Evropě ještě ručně vyplétal sandále.

sandály Keen Uneek

Bota se na první pohled zdá méně pevnější a odolnější než „klasické“ keen sandály, ale je to jen první dojem. Naopak pokud sandále obujete, nepřestáváte se divit. Při prvním nazutí se může u mužů objevit tlak na nárt, ten ale záhy zmizí a naopak pružný materiál se přizpůsobí i noze s vyšším nártem. Z boty se pak stává neuvěřitelně lehká a prodyšná ochrana vaší nohy. Pravdou je, že podrážka není stavěna do těžkého terénu jako jiné modely keen sandálů, vynahradí to však její lehkost a dostatečná pevnost na lehčí treky do přírody či dlouhé procházky městem.

Zatímco v jiných botách po celém dni běhání po městě noha pálí, potí se a trpí na rozpáleném asfaltu, v těchto sandálech je člověku příjemně celý den.

Přečtěte si celou recenzi - www.kolemsveta.cz

Text: Jana a Karel Wolfovi