Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím
2 min čtení 24. 11. 2020

darujte pohodlí

Vánoce se blíží a naše každoroční otázka: co pořídit k Vánocům je opět tady. Víte, že právě boty jsou skvělým dárkem, který potěší? Věřte, že vybrat správnou velikost i model je hračka, stačí dodržet pár základní rad. Udělejte radost spolehlivou obuví, která zajistí nohy bez puchýřů a ochrání před zimou a vlhkem. Pohyb venku totiž podporuje zdraví a zvyšuje imunitu. Darujte svým blízkým pohodlí na každém kroku.

Vánoční výhody v KEENu
 


doprava zdarma a další Vánoční výhody:

  • DOPRAVA ZDARMA při nákupu nad 499 Kč v rámci ČR a nad 1999 Kč v rámci SK
  • PRODLOUŽENÁ LHŮTA PRO VÝMĚNU DÁRKŮ do 24. 1. 2021, (u zboží zakoupeného do 24.12.)
  • SLEVY NA VĚTŠINU MODELŮ získáte na letošní i starší kolekce,
  • SKVĚLÉ VÁNOČNÍ TIPY pro muže, ženy i děti.

 


 
KEEN obuv je vhodný dárek nejen pod stromeček

Víte, proč právě boty jsou vhodným dárkem pod stromeček?


Máme hned několik důvodů, proč je obdarovaný více než ocení. A pro vás několik rad, jak vybrat správně velikost i model.
Více...

Jak vybírat boty KEEN po internetu


Víte, že i obuv můžete pořídit i z domova bez problémů? Máme pro vás pár základních rad, na co dát při výběru pozor a uvidíte, že i nákup přes internet je jednoduchá záležitost.
Více...

 

jak na měření velikost bot KEEN

 

jak si vychutnat pohodový advent

Letošní Vánoce budou díky pandemickým opatřením prostě "jiné", to je jasné. Vrhněte se proto na nákup dárků hned dnes, ať je máte včas doma a užijte si advent v klidu a pohodě. Vyhněte se stresu, relaxujte a užívejte si zdraví prospěšný pohyb venku na vzduchu.

Nakoupit na e-shopuPřejeme vám krásné předvánoční období a pohodu na každém kroku,
Váš KEEN