3 min čtení 06. 06. 2018

Vážení zákazníci,

právě nyní probíhá na eshopu akce 2+1 zdarma na vše nezlevněné. Právě nyní tedy pořídíte online dámské, pánské či dětské KEEN boty na letní výlety nebo do města výhodněji. Obujte celou rodinu!

podmínky akce:

  • akce platí na eshopu www.keenfootwear.cz pouze v termínu 6. 6. - 17. 6. 2018
  • neplatí na kamenných prodejnách, neplatí na online rezervace
  • platí pouze na nezlevněné zboží
  • nelze kombinovat s dalšími akcemi a slevami (při použití Zóna karty se načtou body za nákup)
  • neplatí na dárkové poukázky a služby
  • sleva se zobrazí až při vložení třetího produktu do nákupního košíku
  • „zdarma“ bude vždy nejlevnější produkt, sleva se projeví ve všech třech položkách na faktuře (výsledná cena každé položky bude snížena o poměrnou část původní ceny nejlevnějšího zakoupeného produktu)

 

Keen tipy na léto:


Newport

Vůbec první model, který značka Keen vyvinula. Je to první sandálová bota s patentovanou ochranou prstů, se kterou se v nabídce Keenu potkáváte již 15 let. Za toto období si získal newport mnoho příznivců, však bylo prodáno již přes 30 mil. párů newportů.

Kompletní nabídka Newport »
 

 

K tomuto 15letému výročí vznikla také speciální "dětská duhová kolekce KEEN Newport". Poznáte ji podle duhových barev, které se malým objevitelům světa jistě budou líbit. Stačí si vybrat svůj odstín. Duhové Newporty »

Limitovaná

Uneek

Proč Uneek? Protože je skutečně unikátní. Je to první ručně "pletená" obuv. Pouze dvě tkaničky a podrážka. Upleteno tak, aby bota vaše chodidlo obepnula a přizpůsobila se jeho tvaru. Je tak vhodná i pro ty, kteří mají vysoký či nízký nárt, výrůstky, haluz... Uneek sandál je stále ručně vyráběný a hádejte, kolik metrů tkaničky spoliká jedna botka? Je to 16 metrů, neskutečné, že?

Kompletní nabídka Uneek »
 

 

Sandál Uneek má otevřenou patu, více outdoorový design a hlavně podrážka je tvrdší, odolnější s tzv. "žiletkovým" vzorem, vhodným do terénu. Oproti tomu Uneek O2 má patu uzavřenou, více lifestylový design, je lehčí, měkčí a podrážka je hladká vhodná na zpevněný povrch městských ulic.
 

Pánský ručně pletený sandál Keen Uneek man

Sandál KEEN UNEEK
Pánský ručně pletený sandál Keen Uneek O2 man

Sandál KEEN UNEEK O2

 

Terradora

Model vyvinutý přímo pro ženské chodidlo. Za poslední rok se rodinka Terrador celkem rozrostla a v nabídce najdete jak nízkou, tak vysokou variantu mnoha barevných kombinací. Je to ideální všestranná botka pro všechny aktivně založené dámy.

Kompletní nabídka Terradora »
 

 

Evofit one

Sandály, které kromě toho, že jsou krásně lehké, mají vyjímatelnou vložku. Proč? Protože se vám bude lépe čistit a pokud máte ortopedické vložky určitě tuto možnost uvítáte a vložku pouze vyměníte. Na sandálech je tato možnost vyjmutí vložky skutečnou vychytávkou! A protože jsou waterproof, můžete s nimi bez obav do vody, do slané i do sladké.

Evofit One man »
Evofit One woman »

Se sandály Keen Evofit můžete i do vody - do slané i sladké