3 min čtení 01. 09. 2017

Podzimní novinky KEEN jsou již na prodejnách i v e-shopu. V nabídce zcela nové modely i oblíbené bestsellery v nových barvách. Dětské, dámské i pánské kvalitní trekovky a městská obuv, ve které budou vaše nohy v pohodlí a bez puchýřů.

Dámská podzimní kolekce

Kromě nových trekovek a městské obuvi je nabídka rozšířena o další členy z "rodiny Terradora". Podzimní modely této sportovně-outdoorové boty jsou Terradora Leather z té nejlepší nubukové kůže a Terradora Pulse se svrškem ze syntetické kůže. Samozřejmostí je střih Trail Fit, který je vyvinutý speciálně na ženské chodidlo. Boty jsou lehčí a měkčí než klasická pohorka, přesto v terénu nohu drží pevně. Využijete je na nordic walking, na běh lesem i po chodníku nebo s nimi můžete procestovat půl světa. Jsou skvělou volbou na aktivní pohyb. V nabídce je varianta nízká i vysoká. S voděodolnou membránou i bez ní, s koženým i textilním svrškem a v několika barevných provedeních.

dámská podzimní kolekce keen 2017

Pánská podzimní kolekce

Kromě oblíbených stálic v nových módních barvách nechybí i zcela nové modely. Letošní model Targhee EXP se sice jmenuje po historicky úplně první Keen trekovce na trhu, ale model je kompletně inovovaný. Ač se zdá bota opticky vyúžená, stále je vnitřní kopyto to původní široké. Pohodlně se v nich budete cítit tedy i v případě různých disproporcích chodidla. Oceníte i nový materiál svršku - Nylon Balistic, což je jeden z nejpevnějších syntetických materiálů a tedy extrémně odolný vůči vnějšímu mechanickému poškození. Oblíbenou městskou obuv Portsmouth, Austin či Boston najdete v nových barvách, ale u modelu Austin nepřehlédněte novinku - kotníčkovou verzi. Ta má navíc podlepené švy pro zvýšení nepromokavosti.

pánská podzimní kolekce Keen 2017

Dětská kolekce

Nohy vašich dětí toho přes den nachodí hodně. Podzimní kolekce nabízí kvalitní obuv, aby byl pohyb venku co nejvíce pohodlný a nohy bez puchýřů. Díky membráně také budou mít nohy stále v suchu i během podzimních plískanic. Např. nový model Hikeport je ideální do města i na lehký terén. Jsou měkčí a okop je decentnější, takže vypadají cool. Proti promoknutí ochrání nohy membrána KEEN.DRY. Jelikož je vyvinutá s velmi dobrým poměrem prodyšnosti, kluci i holky je využijí i na volnočasové aktivity po škole. V nabídce nízká i vysoká varianta a velikosti pro juniory i menší děti.
 

 

 

TIP:

Váháte nad velikostí a obáváte se objednat on-line? Udělejte si elektronickou rezervaci na prodejně a boty před zaplacením vyzkoušejte. Máte tak jistotu, že v prodejně pro vás budou připraveny a kdyby vám velikost nepadla, jednoduše vyzkoušíte jinou. Proškolená obsluha prodejny je vám plně k dispozici a je připravena vám s výběrem pomoci.