Společnost KEEN si od svého vzniku v roce 2003 klade za cíl především ctít osobní hodnoty, být zodpovědná vůči naší planetě a přispívat k pozitivnímu vývoji všeho kolem nás.

Pomáháme tím, co umíme nejlépe

Pomáháme výrobou obuvi. Že se "bota" nezdá důležitá? Myslíme si, že právě obuv je v hodně ohledech více než potřebná. Uvědomujeme si, že obuv lidé potřebují, aby mohli jít ven a vykonávat svou práci. Aby mohli jít ven a zrelaxovat své tělo i mysl...

A právě proto, že výroba obuvi je dovednost, kterou umíme nejlépe a jsme schopni ji dodat světu. Pomáháme po svém. 

Malé Ohlédnutí:


2020
Během koronavirové pandemie jsme si více než kdy jindy uvědomili, jak je pro lidi pohodlná obuv důležitá. Rozhodli jsme se darovat na 200 párů obuvi KEEN všem pracovníkům v "první linii", kteří se na boji s tímto virem významně podíleli. Chtěli jsme udělat něco pro druhého a tam, kde to bylo v tu chvíli nejpotřebnější. Udržet nohy v pohodlí během dlouhých směn nebo jen umožnit si o volné chvíli vyjít ven na vzduch do přírody a pročistit a připravit mysl na další pracovní den.
Více...

KEEN pomáhá v boji s Covid-19 a daruje 200 párů bot - vy pomáháte rozhodovat, komu

2019
Limitovanou edici legendárních pohorech KEEN Innate označenou logem Sherpa jsme chtěli podpořit dobrou věc. Z každého prodaného páru této boty, vybavené tkaničkami posetými modlitebními vlaječkami, jsme darovali 15 EUR na podporu školní docházky nepálských dětí.