Společnost KEEN si od svého vzniku v roce 2003 klade za cíl především ctít osobní hodnoty, být zodpovědná vůči naší planetě a přispívat k pozitivnímu vývoji všeho kolem nás.

Pomáháme tím, co umíme nejlépe

Pomáháme výrobou obuvi. Že se "bota" nezdá důležitá? Myslíme si, že právě obuv je v hodně ohledech více než potřebná. Uvědomujeme si, že obuv lidé potřebují, aby mohli jít ven a vykonávat svou práci. Aby mohli jít ven a zrelaxovat své tělo i mysl...

A právě proto, že výroba obuvi je dovednost, kterou umíme nejlépe a jsme schopni ji dodat světu. Pomáháme po svém. 

Malé Ohlédnutí:

2022

Představujeme limitovanou edici pantoflů KEEN Ukraine Shanti v barvách ukrajinské vlajky. 100 % zisku z prodeje tohoto modelu pošleme charitativní organizaci pomáhající rodinám, které byly nuceny uprchnout ze svých domovů. Víme, že žádná bota ničí život změnit nedokáže, ale my všichni to společně dokázat můžeme.
Více...

KEEN Ukraine Shanti - limitovaná edice KEEN pro charitu na pomoc uprchlíkům


Situace Ukrajiny nám již od prvopočátku válečného konfliktu nebyla lhostejná. Rádi jsme pomohli těm nejzranitelnějším, dětem, kterým se život ze dne na den zcela změnil. Ve spolupráci s mateřskou společností KEEN (keenfootwear.com) a organizací Člověk v tísni o.p.s. jsme předali celkem 1600 párů KEEN sandálů, které byly rozděleny po celém západočeském kraji dětem ukrajinských uprchlíků.
Více...

KEEN pomáhá ukrajinským uprchlíkům ve spolupráci s organizací Člověk v tísni

2020

Během koronavirové pandemie jsme si více než kdy jindy uvědomili, jak je pro lidi pohodlná obuv důležitá. Rozhodli jsme se darovat na 200 párů obuvi KEEN všem pracovníkům v "první linii", kteří se na boji s tímto virem významně podíleli. Chtěli jsme udělat něco pro druhého a tam, kde to bylo v tu chvíli nejpotřebnější. Udržet nohy v pohodlí během dlouhých směn nebo jen umožnit si o volné chvíli vyjít ven na vzduch do přírody a pročistit a připravit mysl na další pracovní den.
Více...

KEEN pomáhá v boji s Covid-19 a daruje 200 párů bot - vy pomáháte rozhodovat, komu

2019

Limitovanou edicí legendárních pohorech KEEN Innate označenou logem Sherpa jsme chtěli podpořit dobrou věc. Z každého prodaného páru této boty, vybavené tkaničkami posetými modlitebními vlaječkami, jsme darovali 15 EUR na podporu školní docházky nepálských dětí.

KEEN podporuje školní docházku nepálských dětí