3 min čtení 13. 05. 2019

Keen Uneek dny nabízí ukázku pletení sandálů i slevu 30 %

Víte, proč vznikla myšlenka "pleteného" sandálu? Už jste viděli jak se takový sandál vyrábí? Víte, že výroba je stále ruční? Přijďte na naše Keen prodejny nebo vybrané partnerské Rock Point obchody, my vám zde vše ukážeme, vysvětlíme, předvedeme. Navíc, během akce KEEN UNEEK DNY získáte slevu 30 % na jakékoliv nezlevněné sandály Uneek.
 

  • sleva 30 % platí na dané prodejně vždy po dobu trvání akce
  • platí pouze na nezlevněné sandály Keen Uneek

  • slevu nelze kombinovat s dalšími akcemi a slevami

  • neplatí na e-shopu


Proč je UNEEK unikátní?

Sandály Uneek jsou neuvěřitelně pohodlné a nikde netlačí. Jejich největším benefitem je právě to, že se perfektně přizpůsobí anatomii vašeho chodidla i případných abnormalit (výrůstky, vysoký či nízký nárt...). Nebojte se, že by vám prsty projížděly mezi "výplet" a vyzkoušejte si je. Díky "provázkům" boty dokonale obepnou vaše chodidlo. Uzlíky jsou dělány tak, že je ani neucítíte, nikde nedřou a nepřekáží. Ověřte si sami, jak jsou pohodlné.

kdy a kde

 

PRODEJNA KEEN UNEEK DNY
Rock Point Teplice, OC Olympia 18. - 19. 5. 2019
Rock Point Brno, OC Olympia 18. - 19. 5. 2019
Rock Point Brno, Masarykova 20. 5. 2019
Rock Point Jihlava, City Park 21. 5. 2019
Rock Point Praha, Perštýn 22. - 23. 5. 2019
Rock Point Olomouc Riegrova 28. - 29. 5. 2019
Keen Concept Store Praha, Atrium Flora 31. 5. 2019
Rock Point Liberec, OC Nisa 1. - 2. 6. 2019
Keen Concept Store Praha, Metropole Zličín 3. 6. 2019
Keen Concept Store Praha, Centrum Černý Most 4. 6. 2019
Rock Point Praha, OC Letňany 6. - 7. 6. 2019
Hannah Praha, OC Letňany 8. - 9. 6. 2019
Rock Point Pardubice, Atrium Palác 14. - 16. 6. 2019
Keen Concept Store Ostrava, OC Futurum 19. 6. 2019
 
ukázka pletení sandálů Keen Uneek v Rock Pointu
ukázka pletení sandálů Keen Uneek v Rock Pointu
ukázka pletení sandálů Keen Uneek v Rock Pointu

není uneek jako uneek

Všechny Uneeky jsou pletené z tkaniček. Některé jsou však vhodné více do outdooru, některé více do města a lišit se mohou kromě barev i tvarem tkaničky nebo zpracováním v patní části. Barevných variant je spousta, včetně zajímavých žíhaných efektů. 

Model Keen Uneek je typ outdoorového sandálu. Městskou variantu s plnou patou, více odlehčenou a s měkčí podešví najdete pod označením Keen Uneek O2.

Keen Uneek má patu otevřenou, je určen pro použití v přírodě, má odolnou podrážku s "žiletkovým vzorem" proti uklouznutí.

Keen Uneek O2 má uzavřenou patu, při porovnání váhy je znatelně lehčí, jeho design je více lifestylový a podrážka je měkčí. Je určen do města a na zpevněné povrchy. Na nezpevněném povrchu byste po čase podešev poškodili. Tyto sandály využijete jak na cestách, během volného času, tak také skvěle poslouží i jako přezůvka.
 

Keen Uneek O2 W
lehké, vhodné do města
Keen Uneek M
odolné, vhodné i do terénu
odolné, outdoor sandály
moderní, ploché tkaničky

 


 

Jak vybrat správnou velikost

Jak sandály Uneek zkoušet? Po obutí sandálu by vám pata neměla jít přes barevné vyznačení v patní části z důvodu dostatečné ochrany paty při chůzi. Mezi palcem a špičkou boty by měla být taková mezera, že se tam vejde malíček vaší ruky. U Uneeku obecně platí, že byste měli zvolit velikost o jedno číslo větší, než jsou Vaše ostatní Keen boty.

Přijďte si je vyzkoušet a přesvědčit se na vlastní nohy o jejich pohodlí. Vyberte si prodejnu a termín, který vám vyhovuje nejvíce a nakupte si unikátní sandály se slevou 30 %.

 

Ukázka výroby keen uneek

Výroba sandálů Keen Uneek probíhá ručně. Vývoj jde ale kupředu a část sandálu umí uplést také robot. Prozatím však Pete (zástupce značky Keen), stále ještě dokáže sandál uplést rychleji než robot.