2 min čtení 16. 10. 2019

Limitovaná edice SHERPA

Bota byla speciálně vyrobena ve spolupráci s nepálskou značkou Sherpa. Tuto vyšší kotníkovou botu v designu edice Sherpa využijete jak pro chůzi v nenáročném terénu a při kratších výletech, tak pro cestování v městském provozu. Můžete je tedy nosit každý den. Poznáte ji od klasické kolekce Innate logem Sherpa umístěným po straně boty a tkaničkami posetými modlitebními vlaječkami - symbolem nepálských horských cest. 

15 EUR z každého prodaného páru Keen Innate Leather LTD věnuje Keen na vzdělání nepálských dětí

Innate jsou vyrobené z prémiové voděodolné kůže v kombinaci s pevnou a prodyšnou síťovinou. Membrána KEEN.DRY vám zajistí dokonalou ochranu nohou v nepříznivých podmínkách. Voděodolná úprava je bez škodlivých chemikálií PFC

O měkký a pohodlný došlap se postará EVA mezipodešev s vyjímatelnou vložkou. Gumová podešev s 4mm vzorkem vás podrží v každém terénu. Pro celodenní využití jistě oceníte i speciální antibakteriální technologii Cleansport NXT, kdy jsou vložky napuštěny "probiotiky" a přirozeně tak dokáží odbourávat zápach a zabraňují množení bakterií.

Ke každému páru obuvi získáte navíc ještě jedny vyměnitelné tkaničky v červené barvě.
 

 

Zakoupením podpoříte vzdělávání nepálských dětí

15 EUR z každého prodaného páru Keen Innate Leather LTD věnuje Keen na vzdělání nepálských dětí

Zakoupením dámských či pánských bot Innate Leather LTD podpoříte dobrou věc a přispějete na vzdělávání nepálských dětí. Za každý prodaný pár, věnuje KEEN 15 EUR na vzdělání nepálského dítěte. Cílem akce je naučit 1000 dětí za rok číst.
 

  • za každé 3 prodané páry můžeme naučit jedno dítě za rok číst a psát
  • za každých 24 prodaných párů můžeme podporovat jedno dítě na střední škole po dobu jednoho roku
  • za každých 36 prodaných párů můžeme naučit 12 dětí za rok číst a psát
  • za každých prodaných 240 párů můžeme podpořit roční studium 10 dětí na střední škole
     

Kde boty nakoupíte?

Innate Leather LTD je limitovaná kolekce a získáte ji pouze v prodejnách Keen Concept Store, obchodech Rock Point nebo na e-shopu www.keenfootwear.cz či partnerském webu www.rockpoint.cz.

Vyzkoušejte pohodlí této kotníkové obuvi a podpořte vzdělání mladé generace v Nepálu. 

Keen