Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím
Adresa
Prodejna:
Plzeňská 8, Praha 5, 150 00
GPS:
50°4'22.451"N, 14°24'7.398"E
Kontakt
Otevírací doba
Pondělí
zavřeno
Úterý
zavřeno
Středa
zavřeno
Čtvrtek
zavřeno
Pátek
zavřeno
Sobota
zavřeno
Neděle
zavřeno
Popis prodejny

RESPEKTUJEME OPATŘENÍ VYDANÁ VLÁDOU ČR ZPOMALIT ŠÍŘENÍ COVID-19, Z TOHOTO DŮVODU JE NAŠE KAMENNÁ PRODEJNA DO ODVOLÁNÍ DOČASNĚ UZAVŘENA.
INFORMUJTE SE O FUNGOVÁNÍ E-SHOPU V TÉTO MIMOŘÁDNÉ SITUACI.


HYGIENICKÁ OPATŘENÍ v rámci Covid 19

V naší prodejně nabízíme širokou škálu vybavení, bez kterého se při svých outdoorových dobrodružstvích neobejdete.  Na jaře a v létě je obchod zaměřen na funkční oblečení a výbavu pro trekking, kempování, horolezectví, ale také třeba na jógu. V zimních měsících zde naleznete kompletní nabídku oblečení pro sjezdové lyžování a zimní turistiku. Prodáváme špičkové produkty s membránou Gore-Tex, ale i dalšími druhy membrán – s parametry vždy odpovídajícími předpokládané aktivitě. Vybrat si můžete ze světových značek The North Face, Keen, Hannah, Smartwool, Ternua, Osprey, Garmont, prAna, Victorinox a mnoho dalších. Po celý rok zde najdete velký výběr doplňků, které Vám usnadní a zpříjemní pobyt v přírodě.

Na Vaši návštěvu se těší tým odborně proškolených prodavačů.

 

Osobní odběr

na vaší nejbližší prodejně

Rezervace

vyzkoušejte si zboží na prodejně

Alpenverein

uzavření členství včetně pojištění