Zboží rezervujete on-line, platíte až při vyzvednutí na prodejně

Vážení zákazníci,

vybrali jste si některý produkt z e-shopu, ale váháte nad barvou, typem, velikostí? Raději byste si vybraný kousek předem prohlédli a vyzkoušeli? Nebo jen neradi nakupujete on-line? Rezervujte si ho na prodejně!


V našem e-shopu nabízíme službu "REZERVACE", kdy si zboží ve vybrané prodejně zarezervujete elektronicky - třeba z práce nebo domova a máte tak jistotu, že až přijdete, budete je mít již připravené. Platit můžete v hotovosti nebo kartou. Pokud by Vám zboží "nesedlo", můžete jej na prodejně jednoduše ponechat. Personál prodejny bude v každém případě připraven Vám poradit a pomoci s výběrem nebo volbou vhodné alternativy.
Zboží zakoupené přes "Rezervovat v prodejně" není možné vrátit zpět na e-shop ani požadovat vrácení platby přes e-shop. Platí zde podmínky jako při nákupu na kamenných prodejnách.

Jak na to?

V detailu produktu máte černé tlačítko "Rezervovat v prodejně".  Jednoduše zjistíte, zda Vámi vybraná barva a velikost je právě na Vaší nejbližší prodejně. Zobrazují se pouze ty prodejny, které mají Vámi vybrané zboží. Stačí zvolit dle města prodejnu, která je pro Vás nejblíže a vyplnit údaje potřebné pro potvrzení rezervace. Pak již stačí jen stisknout tlačítko "Odeslat rezervaci". Na Vámi uvedenou e-mailovou adresu pak přijde potvrzení rezervace. Poté máte zboží po dobu 48 hodin na prodejně rezervováno a můžete si jej kdykoliv během otevírací doby prodejny vyzvednout.

Ve vybrané prodejně zboží pro Vás do 2 hodin nachystáme a pošleme Vám potvrzení, že si jej můžete vyzvednout. Pokud by Vám termín nevyhovoval, je možné se samozřejmě domluvit přímo s obsluhou prodejny a termín upravit dle Vašich potřeb. Při platbě na prodejně je platná cena zboží v době rezervace na e-shopu. Pro načtení Zóna bodů na Váš účet prokažte při platbě Vaše členství v Zóna klubu. Zpětné načítání bodů za nákupy není možné. Rezervaci si můžete vytvořit na jakékoliv KEEN prodejně nebo partnerských prodejnách či outletu Rock Point a Hannah, ve které bude zvolené zboží k dispozici.

Věříme, že budete se službou rezervačního systému spokojeni, a že splní vaše očekávání. V případě jakýchkoliv podnětů či připomínek nás neváhejte kontaktovat.

KEEN