3 min čtení 03. 10. 2017

Milé ženy a dívky,

už máte ve svém botníku některý z Keen modelů Terradora? A víte, že právě tento model byl navržen pouze pro ženy? Na jaře 2017 značka předvedla čistě dámský model s textilním svrškem, který je vyvinutý jen a pouze na ženskou nožku.

Proč byste Terradoru měla mít?

Protože jsou absolutně univerzální a využijete je na cokoliv. Budete si je pochvalovat při speed hikingu, aerobních aktivitách i svižných pochůzkách po městě či celodenním cestování. Jsou neuvěřitelně pohodlné.
Vyberte si z ryze dámské rodinky - TERRADORA
 

Keen Terradora WP lady
Keen Terradora Leather WP
Keen Terradora Pulse Mid WP lady


Nové přírůstky do rodiny:


Terradora Leather WP

V podzimní kolekci 2017 se nám rodinka rozrostla ještě o koženou "leather" variantu. Jedná se o vysoce kvalitní nubukovou kůži. Bota vypadá skutečně stylově, je stejně tak pohodlná a díky voděodolné úpravě je jako dělaná do podzimního počasí. Na výběr máte z nízké i vysoké varianty.

Terradora Pulse WP

Oproti Leather variantě je vyrobená ze syntetické kůže, ale přesto je vybavená membránou KEEN.DRY, takže nepromokne a přitom je dobře prodyšná. A že to modelu Pulse také sluší! Elegantní design umocňuje ženskost celé boty. Jakmile ji vyzkoušíte, budete ji chtít. V nabídce jen v kotníčkové variantě.

Kožená lady v bodech
 

  1. Voděodolná nubuková kůže¹ s úpravou proti ulpívání nečistot.
  2. Voděodolná a přitom dostatečně prodyšná membrána KEEN.DRY.
  3. Tvarovaný límec boty pro maximální pohodlí.
  4. Anatomický panel pro podporu achilovy šlachy.
  5. Zpěvnění boty pro pohyb v nerovném terénu díky ESS klenkům.
  6. Kvalitní gumová "ALL-TERRAIN" podešev se 4mm hlubokým vícesměrným vzorkem pro dokonalý záběr v nezpevněném terénu.

 

Testovali jsme

Nemohli jsme si nechat ujít možnost vyzkoušení a kolegyně z Rock Pointu už od brzkého jara testovaly textilní vararinty Terrador. Kožené verze jsou zatím ještě v "terénu", ale jakmile budeme mít výsledky, podělíme se o ně s vámi. Zatím si můžete přečíst recenze na vysoké i nízké Terradory:
 

  • Terradora Mid WP (kotníková) - TEST
  • Terradora WP (nízká varianta) - TEST


Až se o slovo přihlásí zima

Už netrpělivě vyhlížíme třetího nováčka, který bude pro vaše zimomřivé nohy pěkně zateplený. Postávání ve sněhu i na zmrzlém chodníku vám vůbec nebude vadit. Do naší rodiny jej očekáváme na konci října, ale jméno můžeme prozradit už dnes: Terradora Winter Shell.

 


¹ Nubuková kůže - vnější vrstva kůže (ta nejkvalitnější), používaná zejména pro výrobu obuvi určené do náročných horských podmínek.