3 min čtení 30. 04. 2021

příjem přihlášek ukončen!

Ceníme si velkého zájmu, který jste o testování projevili, nebáli se přihlásit a novou KEEN obuv podrobit zkoušce na vlastní kůži. Teď pečlivě pročítáme každou přihlášku a následně vybereme 4 muže, 2 ženy a 2 děti. Vybrané "testery" budeme kontaktovat na e-mail uvedený v přihlášce.Máte rádi pohyb venku v přírodě?

Přihlaste se k testování turistické a volnočasové obuvi KEEN a staňte se na chvíli naším testerem a vydejte se za zážitky. Využijte možnost vyzkoušet boty z nové kolekce "na vlastní nohy" a svými poznatky usnadnit rozhodování při výběru KEENů dalším uživatelům.

využij možnosti otestovat KEENy na vlastní nohy

Jak se přihlásit

Je to snadné. Stačí milovat chůzi v přírodě, mít Facebook, odeslat registrační formulář a zaujmout nás. Nemusíte hned dobývat vrcholy nejvyšších hor a vydávat se na treky dnem i nocí. Vybírat budeme nejen mezi trekaři, ale i výletníky milující sandály nebo fajnšmekry křižující městskou džungli.
 

  • nasdílejte "testovací příspěvek" na našem FB a napište do komentáře "co vám turistika přináší"
  • odešlete nám do 5. 5. 2021 registrační formulář
  • zaujměte nás a testovací botky jsou vaše


FORMULÁŘ »

Jak budeme vybírat?

Ze všech vašich přihlášek k testování vybereme 4 muže, 2 ženy a 2 děti/juniory, které kontaktujeme a sdělíme jim tuhle skvělou zprávu. Vybraní "testeři" pak dají botkám řádně do těla, nachodí spoustu výletů, treků nebo městských pochůzek a napíší nám své zážitky a poznatky. Zkrátka, shrnou nám, jak se jim v KEEN botách chodilo. Výsledné hodnocení si pak budete moci přečíst na našem webu v aktualitách.

jaké keeny budete testovat?

K otestování budou dámské, pánské a dětské KEEN modely:
 

  • Pánské: Uneek SNK, Targhee III Open Toe sandal, Steens WP, Howser Suede Oxford
  • Dámské: Astoria West sandal, Terradora II Strappy Open Toe
  • Dětské: Verano, Newport Neo H2


Pánské testovací modely:
 

Dámské testovací modely:

 

Dětské testovací modely:

 


Tak pojďte do toho...

Změřte délku chodidla, vyberte odpovídající velikost boty dle tabulky velikostí a pojďte na vyplňování formuláře...

vyplnit formulář »

Formulář

x_formular_x

 


 

Pořadatelem soutěže je Rock Point a.s., Vrážská 1507153 00 Praha 5 - Radotín, IČO: 26707233. Tato soutěž̌ není́ žádným způsobem sponzorována nebo přidružena k sociální́ síti Facebook. Společnost Facebook Inc. neposkytuje žádnou uživatelskou podporu ani odpovědi na stížnosti nebo podněty soutěžících. Soutěže se mohou zúčastnit pouze osoby starší 18 let trvale žijící v Česku a Slovensku.
 


 

Přejeme vám parádní zážitky a spoustu zdravého pohybu,
KEEN