2 min čtení 27. 01. 2022

Dlouho jsme hledali způsob, jak zahřát dětské nožičky, když děti sednou v zimě do auta a sundají zimní botky. Zkoušeli jsme teplé ponožky, deku, ale pořád to nebylo ono. Naše trápení vyřešily až boty KEEN Howser.
 

KEEN Howser Low Wrap Children jsou skvělé outdoorové bačkůrky

Komfort a pohodlí

Dětské bačkůrky Howser jsou nejen neuvěřitelně pohodlné, ale také se velmi snadno obouvají i zouvají. I ti nejmenší si je zvládnou obout bez jakékoli pomoci dospělého. Holky si je zamilovaly na první pohled i na první obutí. Jsou prostě super!

Praktičnost a řada možností využití

Botky jsou velmi praktické na krátké přesuny, na cesty do auta, kdy dětem nechcete obouvat zimní boty. Perfektně poslouží i jako přezůvky na horskou chatu, ale i jako lehoučká botička na krátkou procházku. Často je používáme třeba i na nákupy. Holky v nich jezdily v prosinci i na kole. Z pohledu nároků na balení jsou lehoučké a skladné. Z pohledu módní policie se hodí k šusťákům i k šatům.
 

KEEN Howser Low Wrap Children užijete během zimy venku, ale i vevnitř

Skvělý kožíšek i podrážka

Velkou výhodou je hřejivý kožíšek, který dětskou nožičku krásně zahřeje. Oproti klasickým bačkorkám mají Howsery pevnou podrážku a také svrchní ochranou vrstvu, která odolá alespoň trošinku vlhkosti. Na přesuny do auta i v zimním období je to skvělá varianta.
 

KEEN Howser Low Wrap Children jsou skvělé i jako přezůvky nebo při jízdě autem

šetrné k životnímu prostředí

Z pohledu rodičů a milovníků přírody nám dělá velkou radost i udržitelnost a ohled na životní prostředí, které značka KEEN při své výrobě bere v potaz. Vnitřní antibakteriální technologie na odbourání pachů neobsahuje těžké kovy nebo nebezpečné chemikálie. V detailů to sice jako laici na botách nepoznáme, ale tento KEEN postoj nás velmi těší a rádi jej podpoříme.
 

KEEN Howser Low Wrap Children - teplá fleece podšívka, pevná podešev, odolný svršek


Výhody a nevýhody

  • komfort a pohodlí
  • praktické zapínání na pásek na suchý zip
  • hřejivost
  • antibakteriální technologie ve vložkách bot
  • vyjímatelné vložky
  • jako rodiče budeme jednoduše závidět
     

 

-50 %

HOWSER LOW WRAP CHILDREN

649 Kč 1 299 Kč
-50 %

HOWSER LOW WRAP YOUTH

649 Kč 1 299 Kč

Barunka se s radostí pustila do testování bot KEEN Howser Low Wrap childrenTestovali


Terezka (5 let), Barunka (3 roky)
Napsala za ně maminka Martina Bulánková, autorka blogu Akčnírodiče.cz, na kterém najdete řadu inspirace na aktivní život NEJEN s dětmi. Cesty po světě i po České republice, hory, voda, kola … to vše je jejich svět. Nechte se také inspirovat.