Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Obujte se do Vánoc

O Vánocích toho nachodíme mnohem více. Nákupy, adventní setkání, návštěvy, ale třeba i úprk mimo civilizaci, abychom se Vánocům a městskému chaosu vyhnuli. Kvalitní boty, které vás ochrání před zimou, mokrem, budou měkké a pohodlné a udrží nohy bez puchýřů, budete potřebovat ať už patříte mezi ty, kteří budou zdolávat kilometry v obchoďákách nebo k těm, kteří se vydají spíše směrem do ticha a klidu hor.

Bez obav můžete pořídit kvalitní Keen obuv také jako dárek k vánocům pro muže, ženy i třeba své ratolesti. Pokud byste náhodou velikost boty ne úplně správně změřili, máte možnost obuv vyměnit až do 15. 1. 2019. Nemusíte se tak bát nevhodného vánočního dárku. Vyměnit jej můžete klidně za jakýkoliv jiný model nebo zboží z nabídky prodejny.

Jaké Keeny budou hřát letos o Vánocích právě vás? Vyberte si...

 


Vánoční výhody:

  • DOPRAVA ZDARMA v období 24. 11. - 24. 12. 2018 pro ČR od 499 Kč a pro SK od 1 999 Kč,
  • PRODLOUŽENÁ LHŮTA PRO VÝMĚNU DÁRKŮ do 15. 1. 2019,
  • PRODLOUŽENÁ OTEVÍRACÍ DOBA na KEEN i partnerských Rock Point a Hannah prodejnách,
  • DÁRKOVÉ POUKÁZKY, které získáte na kamenných prodejnách v praktické obálce jsou vhodné i jako dárek "na poslední chvíli". 


Garance doručení do Vánoc

U všech on-line objednávek obdržených do 14. 12. 2018 vám garantujeme, že je vyexpedujeme a předáme dopravci nejpozději druhý pracovní den, tj. 17. 12. 2018. Dorazit by vám tedy měly do Štědrého dne.
Nenechávejte však objednávky až na poslední chvíli - nepřízeň počasí, přetížení dopravců nebo jiné nepředvídatelné události nelze ovlivnit a za zdržení v doručování zásilek jednotlivých dopravních společností bohužel neručíme.

Zima s Keeny

Užijte si parádní zimu, pohodový advent, krásné vánoční svátky a získávejte ty nejhezčí zážitky na každém kroku.

Váš Keen