3 min čtení 05. 04. 2017

Rodinná turistika v Ramsau am Dachstein

Mezi okouzlující krajinou horských pastvin a impozantním světem horských vrcholů se nachází region Schladming-Dachstein známý svými nádhernými turistickými trasami.
Na dobyvatele vrcholů, kteří milují zvýšený adrenalin, čeká v oblasti Dachstein skutečné eldorádo horolezeckých stěn. Převislé skály, vskutku působivé strmé stěny skal a výhled na údolí řeky Enns, který Vám nabídne nezapomenutelná panoramata.
Na jižní straně nejvyššího vrcholu Štýrska, hory Dachstein a obce Ramsau se nachází 19 překrásných zajištěných cest (ferrat) a stezek. Velké množství variací se všemi stupni obtížnosti, od dětských ferrat „Kali“, „Kalo“ a „Kala“ až po „Superferrata (Anna-Johann-Dachstein)“ s nejdelší zajištěnou cestou v Alpách, se tu najde pro každého to pravé. Díky stezkám „Hias“, „Rosina“ a „Siega“ v idylické soutěsce Silberkarklamm nabízí tento region také stezky v blízkosti údolí a zařazuje se tím do oblasti ferrat číslo 1 v Rakousku.

Výhrou v soutěži je jeden z 10 pobytů pro 2 osoby:

 

Hlavní výhra:


Ubytování v hotelu Knollhof - www.knollhof.at
3x výhra – ubytování pro 2 osoby na 2 noci v hotelu včetně polopenze a letních zážitkových karet s více než 100 atrakcemi zdarma - www.sommercard.info 
 

Hotel Knollhof se nachází v Ramsau a Ramsau je součástí nádherného Štýrska v nadmořské výšce 1.200 m n. m. Poloha hotelu Knollhof je jednoduše ideální – ve volné přírodě, na tichém a slunném místě, a přesto docela blízko centru obce Ramsau.
Přímo za hotelem mohou milovníci hor vyrazit na pěší túru po jedné z tras v naší rozvětvené síti stezek. V zimě vede přímo kolem hotelu běžecká stopa zalitá sluncem.
Hotel Knollhof nabízí 24 dvoulůžkových a vícelůžkových pokojů a 2 menší jednolůžkové. Naši hosté si mohou užívat dokonalý hotelový servis a zároveň si odpočinout v rodinné a útulné atmosféře.

 

Dále můžete vyhrát:


7x výhra – ubytování pro 2 osoby na 2 noci v penzionu včetně snídaně a s více než 100 atrakcemi zdarma - www.sommercard.info

Stačí nakoupit nad 1.000 Kč v prodejnách Keen, být stávajícím nebo se stát novým členem ZÓNA klubu, zaregistrovat se na soutěžním webu http://www.schladming-dachstein.at/soutez. v rámci registrace odpovědět na následující tipovací otázku:

Při výstupu na ferratu Rosina v soutěsce Silberklamm musí člověk nejprve přejít provazový most. Tipněte si, kolik centimetrů měří na délku tento provazový most na obrázku?

jak soutěžit


Registrovat se můžete do 31.5.2017, nejpozději do 23:59 hod. Soutěžní formulář najdete ZDE.

více na: http://www.schladming-dachstein.at/soutez

Pravidla soutěže »