2 min čtení 13. 09. 2017

European Made - Keen vyrobený v EU

Víme, že si mnoho zákazníků žádá koupit obuv, která pochází pouze z Evropy. I v naší nabídce naleznete modely, které byly vyrobeny v Evropské unii. V této sérii naleznete především vysoké trekovky. 

Galleo Mid WP

Keen Galleo Mid WP manVysoká trekovka z nubukové kůže vyrobená použitím technologie přímého vstřikování opět garantuje nadstandardní kvalitu. Jednoduše řečeno to znamená, že podrážka není spojená klasickým lepením, ale pevným, defakto nerozebiratelným spojem. Voděodolná membrána KEEN.DRY zaručí dokonalou ochranu vašich nohou v nepříznivých podmínkách. Samozřejmostí je klasické šněrování doplněné o kovová očka a háčky, což nohu perfektně zafixuje. Ideální na turistiku a toulání do přírody. V nabídce i dámská varianta.


VÝBĚR VELIKOSTI »


 

FELDBERG WP

Tato pánská 3/4 trekovka z nubukové kůže je dobrým společníkem na cesty nezpevněným povrchem. Podešev vyrobená ze dvou směsí gumy o různé tvrdosti zaručuje dobrý záběr a bezpečný pohyb v náročnějším terénu. Nohy v suchu i v mokrém terénu zajistí voděodolná membrána KEEN.DRY. I u tohoto modelu je svršek boty spojen s podešví pomocí roztavené polyuretanové hmoty, která po vychladnutí vytvoří odolnou mezipodešev. Jako bonus pak získáte v balení ještě druhý pár tkaniček.

 


VÝBĚR VELIKOSTI »


 

WANDERER MID WP

Keen Wanderer WP Mid lady
Outdoorové boty ušité z nubukové a štípané kůže. Technologie přímého vstřikování, dělá z tohoto modelu kvalitní a všestranné boty na všechny cesty. V nepříznivých povětrnostních podmínkách oceníte značkovou membránu KEEN.DRY, která udrží vaše nohy v suchu. Boty jsou o jeden háček nižší než klasické trekovky, a proto je využijete na větší okruh outdoorových aktivit. V nabídce také pánský model.
 

 


VÝBĚR VELIKOSTI »