2 min čtení 29. 01. 2019

Vážení zákazníci a příznivci Keenů,

zvýšili jsme slevy na vybrané modely a rozšířili nabídku zlevněné pánské, dámské i dětské Keen obuvi o další a další kousky. Můžete tak využít skvělé možnosti, jak se vybavit novou Keen obuví za skvělou cenu.

Vaše nohy budou během zimy v suchu, teple a ještě budete cool. Vyberte si svůj styl a svou oblíbenou barvu...
 

 zobrazit celou nabídku: pro muže, pro ženy, pro děti
 Víte, že Keen vyrábí i boty, které jsou vhodné do sněžnic? Např. Revel III nebo její dámská verze, je ideální bota určená do náročných zimních podmínek a ochrání vaše nohy i v třeskutých mrazech (až do -32°C). Můžete je zapnout do sněžnic a nechybí u nich samozřejmě ani očko na uchycení návleků, aby vám v hlubokém sněhu nenapadal sníh do boty. Vyznavači zimního outdooru si tak přijdou na své. Nyní ve slevě -33 % (do 28.2. 2019 nebo do vyprodání zásob).

Do města zase jistě oceníte boty s designovými prvky, které ale ukrývají perfektní outdoor technologie, aby vaše nohy zůstaly v teple a suchu i při dlouhém stání na promrzlém chodníku. Zatímco si s přáteli budete povídat o všem možném i nemožném, nechte pracovat technologii KEEN.Warm, která je opatřena speciálním systémem třívrstvé stélky, zachycuje teplo a chrání vaše nohy před chladem. Mezi nejvíce oblíbené patří např. dámské Hoodoo III Lace UP a nyní je sežete se slevou 43 % na letošní barevnou kombinaci a se slevou -48 % na již opakující se barvy.

Nakoupit zlevněné Keen boty můžete v našich speciálkách Keen Concept Stores nebo prodejnách Rock Point a Hannah

Zimní outdoor radovánky s obuví Keen

Přejeme vám krásnou zimu, pevný krok a nohy v teple,
Tým Keen