Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Abychom vám to hektičtější adventní období alespoň trochu zpříjemnili a nákupy usnadnili, připravili jsme si i letos pro vás několik výhod a pár inspirativních tipů.

Vánoční výhody:

 
  • doprava zdarma v období 24. 11. - 24. 12. 2017 pro ČR od 499,- Kč a pro Slovensko od 1.999,- Kč,

  • prodloužená lhůta pro výměnu dárků do 15. 1. 2018,

  • prodloužená otevírací doba v Keen Concept Store i na našich partnerských prodejnách.


Termín garance doručení zboží do Vánoc

Při on-line objednání do 15. 12. 2017 vám garantujeme dodání dárků do Štědrého dne, tzn. že zboží vyexpedujeme do 15.12.2017. V současné době bohužel už dochází ke zdržení v doručování zásilek, za dopravní společnosti bohužel neručíme.
Nenechávejte ale objednávku až na poslední chvíli - nepřízeň počasí, přetížení dopravců nebo jiné nepředvídatelné události a rozmary matky Přírody nelze ovlivnit. 

tipy na vánoční dárky: 
 

KEEN WESTWARD MID WP MAN KEEN ELSA PREMIUM ZIP WP WOMAN KEEN ELSA BOOT WP JUNIOR zimní zatepletné dětské boty Keen Winterport II WP

WESTWARD WP
MAN

ELSA PREMIUM
LADY

ELSA BOOT
JUNIOR

WINTERPORT WP ii
JUNIOR

 

DÁRKOVÉ POUKÁZKY keen


Netroufáte si obuv pro své blízké pořídit bez předchozího vyzkoušení? Nadělte tedy dárkovou poukázku a nechte výběr na obdarovaném. Platí celý rok a dostanete ji v praktické obálce. Poukázku získáte v kterémkoliv Keen Concept Store.

 


A ať už si vyberete KEENy pro sebe, aby se vám v zimě kráčelo pohodlně nebo je nadělíte pod stromeček, přejeme vám, abyste si vánoční čas užili co nejvíce v poklidu se svými nejbližšími a přáteli.

Keen