2 min čtení 27. 04. 2020

na prodejnách získáte třetí pár zdarma

Vyrážíte ven do přírody a sháníte pododlnou obuv, která vás ochrání před puchýři? Vemte to přes naše již znovuotevřené partnerské prodejny, kde KEENy nabízíme a využijte akce 2+1 zdarma.

Vybírat můžete z dámské, pánské i dětské obuvi. Přijďte si pro spolehlivé boty na výlety do přírody, do města nebo sandále s patentovanou ochranou prstů. Oceníte je zejména na nerovných cestách i při hrátkách kolem vody.
 

KEEN Wild Sky Mid WP
4 399 Kč / 3 899 Kč

KEEN Terradora II Vent
2 999 Kč / 2 699 Kč

KEEN Newport H2 Jr.
1 549 Kč / ZDARMA

 

Dvoje dětské boty a jedny flip flopy pro vás zdarma? Nebo potřebujete trekovou obuv pro vás a partnera a pro dítko letní sandále? Kombinovat můžete dle vlastních potřeb ze všech dostupných bot na dané prodejně. Akce 2+1 zdarma platí na všechny zlevněné i nezlevněné KEEN boty dostupné v prodejně.

Platnost akce prodloužena do 24. 5. 2020.
 


prodejny otevřeny

V plné parádě a s běžnou otevírací dobou jako před krizovým opatřením jsou pro vás otevřeny všechny naše KEEN Concept Store.

 

Hygienická opatření

Pro vaše zdraví a vaši bezpečnost i bezpečnost našich zaměstnanců je důležité dodržovat nastavená hygienická opatření. Díky jejich respektování budou nákupy i během těchto "omezení" příjemným zážitkem pro nás všechny. Jaká opatření to jsou:
 

  • ochranu přes nos a ústa mějte vždy při vstupu do prodejny (rouška, šátek...),
  • udržujte odstupy 2,5 metru od ostatních při čekání u pokladny,
  • desinfekce: plně k dispozici u vchodu do prodejny,
  • jednorázové rukavice jsou k dispozici na vyžádání u personálu,
  • kabinky je možné využívat, před vstupem do kabinky informujte prodavače a vždy desingikujte ruce, vyzkoušené zboží předejte vždy zpět prodavači, nevracejte na stojany.
  • k pokladně přistupujte na vyzvání,
  • upřednostňujte platbu kartou.


Reklamace a Vratky

Na prodejnách jsme vám opět k dispozici pro přebírání reklamací či požadavků na výměnu zboží. V rámci hygienických opatření bude doručené zboží ve 24hodinové karanténě. Výměny zboží prosíme řešte dle pokynu personálu. Děkujeme za pochopení.

Děkujeme a těšíme se na vaši návštěvu. S výběrem vám vám na prodejnách rádi poradíme.
Váš Keen