2 min čtení 01. 10. 2018

Tahle turistická obuv je pro celou rodinu. Získáte ji v dámské, pánské i dětské variantě a vyrábí se více než 10 let. Věděli jste, že jméno Targhee dostala vůbec první vyrobená treková obuv od Keenu? Do teď patří k těm nejprodávanějším modelům. Co je na ní zajímavého...

Pánská turistická obuv Keen Targhee III WP man

Targhee již více než 10 let

Tarhgee III se sice jmenuje po historicky úplně první Keen trekovce na trhu, ale tento model je kompletně inovovaný. Ač se zdá bota opticky vyúžená, stále je vnitřní kopyto to původní široké. Proto se v nich budete cítit pohodlně i v případě různých disproporcí chodidla.

Vysoké i nízké pro dospěláky i děti

Rodinka Targhee je pěkně ucelená. V nabídce najdete pánské modely této trekovky v nízké i vysoké variantě, celokožené i s kombinací odolného textilního svršku. To samé nabízíme v dámském provedení, kdy nízké modely se dají nosit také ve městě, a proto se pro mnoho uživatelů stává jakousi univerzálkou pro výlety, do školy, do práce i cestou na volnočasové aktivity. Primárně je však bota určená na turistiku, do terénu, na výlety.

Dámská turistická obuv Keen Targhee III WP woman

Velkou výhodu modelu EXP (tedy kombinace kůže/textil) dodává materiál svršku - Nylon Balistic, což je jeden z nejpevnějších syntetických materiálů a tedy extrémně odolný vůči vnějšímu mechanickému poškození.

Keen nezapoměl ani na nejmenší uživatele a díky úspěšnému působení Targhee na trhu letos přidal i dětskou variantu. Vybírat můžete ve velikostech junior nebo kids. Junior jsou botky již pro starší děti s velikostí nohy US1 - US7 (což odpovídá EU 32 - 39). Pod názvem Kids najdete boty navíc opatřené suchým zipem, který menší děti lépe ovládají a snadněji a přesněji si botu dokáží sami utáhnout.

Dětská turistická obuv Keen Targhee III Low WP Kids

Nohy v suchu

Díky voděodolné a prodyšné PU membráně KEEN.DRY, budete mít zaručenou dokonalou ochranu nohou v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Nohy budete mít v suchu a tím je snadno udržíte v teple. Tuto membránu najdete na všech variantách modelu Targhee.