Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Momentálně pro Vás zajišťujeme tyto způsoby doručení:

 

 

 

CENA DOPRAVY v ČR

U OBJEDNÁVEK NAD 1 499,- KČ JE DOPRAVNÉ A BALNÉ ZDARMA

Doručovací služba

Dobírkou

Platební kartou

Převodem

Česká pošta (balík do ruky, na poštu)

120

120

120

PPL

120

120

120

Osobní odběr

X

0 Kč*

0 Kč*

Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

* Dopravné a balné je zdarma v případě, že objednávka přesáhne 499,- Kč vč. DPH, po uplatnění všech slev. U objednávek do částky 499,- Kč a nižší, bude účtováno dopravné a balné ve výši 60,- Kč.

S každou zásilkou zákazník obdrží na e-mail uvedený v objednávce fakturu v elektronické podobě.

CENA DOPRAVY na Slovensko

U OBJEDNÁVEK NAD 2 999,- JE DOPRAVNÉ A BALNÉ ZDARMA.

Doručovací služba

Platební kartou

PPL pro SK

310

Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

Pro zaslání zboží na Slovensko je možná pouze platba platební kartou online. S každou zásilkou zákazník obdrží na e-mail uvedený v objednávce fakturu v elektronické podobě.

CENA DOPRAVY DO POLSKA

TUTO SLUŽBU MOMENTÁLNĚ NENABÍZÍME. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

U OBJEDNÁVEK NAD 2 999,- JE DOPRAVNÉ A BALNÉ ZDARMA.

Doručovací služba

Platební kartou

PPL 

310

Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

Pro zaslání zboží do Polska je možná pouze platba platební kartou online. S každou zásilkou zákazník obdrží na e-mail uvedený v objednávce fakturu v elektronické podobě.

CENA DOPRAVY do dalších zemí EU

TUTO SLUŽBU Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ MOMENTÁLNĚ NENABÍZÍME. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Sledování zásilek - GLS

Track and Trace - GLS

Ceny jsou uvedeny včetně DPH, mýtného a palivového příplatku. S každou zásilkou zákazník obdrží na e-mail uvedený v objednávce fakturu v elektronické podobě.

Země

Délka doručení

Váhový limit v kg

Cena v Kč

Doručovací služba

Německo

1-2 dny

20

350

GLS

Rakousko

1-2 dny

20

350

GLS

Maďarsko

1-2 dny

20

350

GLS

Belgie

2 dny

20

390

GLS

Nizozemí

2 dny

20

390

GLS

Lucembursko

2 dny

20

390

GLS

Dánsko

2 dny

20

390

GLS

Slovinsko

3 dny

20

390

GLS

Estonsko

4 dny

20

390

GLS

Litva

4 dny

20

390

GLS

Lotyšsko

4 dny

20

390

GLS

Irsko

4 dny

15

490

GLS

Velká Británie

3-4 dny

15

490

GLS

Francie

2-3 dny

15

490

GLS

Itálie

3-4 dny

15

490

GLS

Španělsko

4-7 dní

15

490

GLS

Rumunsko

3 dny

15

490

GLS

Bulharsko

4 dny

15

490

GLS

Řecko

3-6 dní

15

1090

GLS

Portugalsko

4-7 dní

15

1090

GLS

Finsko

4-7 dní

15

1090

GLS

Švédsko

3-5 dní

15

1090

GLS

Malta

5-7 dní

15

1090

GLS

Kypr

5-7 dní

15

1090

GLS

Chorvatsko

4-7 dní

15

1090

GLS

 

SLEDOVÁNÍ ZÁSILKY

Svojí zásilku odeslanou prostřednictvím České pošty, PPL a GLS můžete sledovat a dozvědět se více o jejím doručení či uskladnění. Podací číslo Vaší zásilky najdete v potvrzovacím emailu z našeho e-shopu keenfootwear.cz.
 

  • Sledování zásilky PPL
  • Sledování zásilky Česká pošta

  • Sledování zásilky v případě doručení na vybranou prodejnu PPL

  • Sledování zásilky do zahraničí GLS

 

 

Dodací lhůty

Vzhledem k širokému rozsahu nabízeného sortimentu na e-shopu www.keenfootwear.cz je možné, že některé produkty jsou momentálně na jiném skladu v rámci sítě obchodů Keen nebo Rock Point než na skladu e-shopu. Dodací lhůty jsou obvykle 3–7 pracovních dnů (4–8 na Slovensko), pouze v mimořádných případech do 15 dnů.
Dodací lhůty do ostatních zahraničních zemí se liší dle konkrétní země viz. stanovený ceník výše.

 
 
 

ČESKÁ POŠTA - BALÍK DO RUKY

Je klasický a nejvíce známý způsob doručení. Pracovník České pošty Vám doručí balík přímo ke dveřím Vašeho domu či bytu. Pokud Vás doma nezastihne, nechá ve schránce lísteček s výzvou a Vy si zásilku můžete vyzvednout v následujících dnech na poště. Garance doručení přímo do rukou adresáta je již následující pracovní den od podání zásilky.

 

 

ČESKÁ POŠTA - BALÍK NA POŠTU

Tato unikátní služba Vám umožňuje zvolit si poštu, na které budete mít balík připravený k vyzvednutí. Výhodou je, že nemusíte být v určitý čas na určitém místě a sami si rozhodujete kdy a na které poště si balík vyzvednete. Prostřednictvím SMS nebo e-mailem obdržíte informaci, že balík již na poštu putuje a následně v okamžiku, kdy je na poštu uložen. Garance doručení je následující den po podání zásilky.

A navíc, pokud by Vám nevyhovovala zvolená pošta, pak můžete v den podání po obdržení elektronického avíza změnit poštu, kde si chce balík vyzvednout, a to na stránkách:  www.ceskaposta.cz/zmenadispozice.

 

PPL

Společnost PPL zajišťuje expresní přepravu balíků nejen po celém území České republiky, ale i do zahraničí. Ve spolupráci s Českou spořitelnou a.s. nabízí navíc možnost uhradit balík "na dobírku" také platební kartou. Tato služba je pro příjemce balíku ZDARMA. Další výhodou je aktivní komunikace s příjemcem ze strany PPL - řidič Vás před doručením kontaktuje a je možné se domluvit na posunutí času vyzvednutí, přesně dle Vašich potřeb.

GLS

"Myslet globálně, jednat lokálně" - to je filozofie GLS! Generals Logistics System, to je mezinárodně strukturovaná logistická síť. GLS nabízí kvalitní služby založené na znalosti místní kultury obchodu a zkušenosti. Poskytuje to nejlepší v oblasti přepravy balíků. Přepravu zajišťuje jak v rámci České republiky, tak do 38 evropských států. V našem elektronickém obchodě tuto službu využíváme pouze pro zahraniční přepravu. Termíny doručení a výše ceny dopravy je uvedena v našem pevném ceníku zahraničních přeprav.

Sledování zásilek - GLS

Track and Trace - GLS
 

OSOBNÍ ODBĚR

Objednané zboží z e-shopu Vám zavezeme na Vámi vybranou kamennou prodejnu, kde si jej vyzvednete. Doprava je při tomto způsobu dopravy ZDARMA v případě, že Vaše objednávka přesáhne částku 499,- Kč vč. DPH po odečtení všech slev. V opačném případě platíte zvýhodněnou dopravu v hodnotě 60,- Kč. Tento způsob dopravy je možné zvolit pouze při platbě předem, a to: převodem, platbě kartou (PayU) nebo při využití převodu peněz přes službu Pay U. Informaci o připravenosti zboží k vyzvednutí obdržíte e-mailem. Vyzvednout si Vaše zboží můžete kdykoliv během otevírací doby dané prodejny. Pokud na prodejně zjistíte, že jste si objednali špatnou velikost a daná prodejna bude mít k dispozici správnou, můžete si zboží okamžitě vyměnit.

 
Momentálně je možné osobní odběr uskutečnit na všech našich Keen Concept Store nebo partnerských prodejnách Rock Point a Hannah.
 
 

ON-LINE REZERVACE NA PRODEJNĚ

Zboží si rezervujete elektronicky na našem e-shopu a vyzvedáváte si jej ve vybrané prodejně. Platbu provedete až při vyzvednutí v hotovosti nebo kartou. Pokud Vám zboží "nesedne", necháváte jej v prodejně. Personál prodejny je připraven Vám poradit a pomoci s výběrem nebo volbou vhodné alternativy.

Vyberete si Vámi zvolený produkt (barva a velikost) a přes tlačítko „Rezervovat v prodejně“ se Vám v rozbalovacím menu „Vyhledej prodejnu dle města“ zobrazí město, kde máme Vámi vybraný produkt na skladě.  Zvolíte dle města prodejnu, která je pro Vás nejblíže, vyplníte údaje potřebné pro komunikaci s prodejnou (jméno, příjmení, telefon a Váš e-mail) a stisknete tlačítko „Odeslat rezervaci“. Poté máte zboží po dobu 48 hodin na prodejně rezervováno a můžete si jej kdykoliv během otevírací doby prodejny vyzvednout. Pokud by Vám termín nevyhovoval, je možné se samozřejmě domluvit přímo s obsluhou prodejny a termín upravit dle Vašich potřeb.

Ve vybrané prodejně pro Vás zboží nachystáme do 2 hodin a pošleme Vám potvrzení, že si jej můžete vyzvednout.  Při platbě na prodejně je platná cena zboží v době rezervace na e-shopu. Nepřijdete tak o žádné akce či slevy platné pouze pro e-shop. Pro načtení ZÓNA bodů na Váš účet prokažte při platbě Vaše členství v ZÓNA klubu. Zpětné načítání bodů za nákupy není možné. Rezervaci si můžete vytvořit na jakékoliv prodejně Keen Concept Store nebo partnerských prodejnách Rock Point a Hannah dle dostupnosti na daných prodejnách.

 

Věříme, že se servisem našeho e-shopu budete spokojeni. V případě jakéhokoliv dotazu či podnětu nás neváhejte kontaktovat. Děkujeme.