2 min čtení 20. 04. 2020

POjďme pomáhat společně

Společnost KEEN si od svého vzniku v roce 2003 klade za cíl především ctít osobní hodnoty, být zodpovědná vůči naší planetě a přispívat k pozitivnímu vývoji všeho kolem nás.

Dnes svět bojuje s pandemií COVID-19, která se velice rychle šíří, ochromuje světová velkoměsta a způsobuje ztráty na životech na všech kontinentech. Společnost KEEN vnímá, že boty momentálně nejsou prioritou, uvědomuje si však, že obuv lidé potřebují, aby mohli jít ven a vykonávat svojí práci. A právě výroba bot je dovednost, kterou společnost KEEN umí nejlépe a je schopná jí dodat světu.

darujeme 200 párů bot keen pro potřebné

A proto jsme se my, KEEN CZ, ve spolupráci s evropskou centrálou rozhodli rozdat 200 párů bot pro pracovníky v prvních liniích. Nezáleží na tom, zda boty pomohou pracovníkům zůstat v pohodlí během dlouhé směny, nebo jim umožní jít ven na vzduch a do přírody. Obojí nás potěší s vědomím, že jsme udělali něco pro dobro druhého.

Prvních 40 párů rozdáno

16. 4. 2020, přesně měsíc od vládního nařízení o výpomoci mediků v boji s COVID-19, jsme předali 40 párů bot KEEN UNEEK lékařské fakultě, která je rozdá medikům pomáhajícím v nemocnicích v Plzni a okolí. Velmi si vážíme pomoci a nasazení každého jednoho z nich. Uvědomujeme si, jak pro ně tato situace musí být náročná a velmi rádi bychom mediky touto cestou podpořili.

Vy rozhodnete, komu předáme 160 párů keen bot

Abychom toto mohli splnit, potřebujeme vaší pomoc. Věříme, že společně docílíme pozitivního dopadu. Máte kolem sebe zaměstnance nemocnice, dobrovolníka, lékáře, zdravotníka apod., kteří pracují v první linii? Právě pro vás je nominační formulář.  Dejte nám vědět, kdo by si podle vás zasloužil pomoc v této těžké době a my mu darujeme jeden pár KEEN obuvi dle vlastního výběru.

- KAPACITA NOMINACÍ VYČERPÁNA -
DĚKUJEME

Jste úžasní. Děkujeme. Necelých 7 hodin po odstartování akce jste nominovali 160 svělých lidí, kteří pomáhají v boji s koronavirem. Teď je to na nás a my jdeme rozdávat! Až vše předáme, budeme vás samozřejmě informovat o všech podrobnostech.

S přáním pevného zdraví všem,
KEEN Team