3 min čtení 03. 06. 2021

Z možnosti otestovat boty KEEN v rámci výzvy „Staňte se testerem KEEN obuvi“ jsem měl velkou radost. Model Howser Suede Oxford se mě výborně hodil, protože ho využiji během mé práce, která je zároveň i koníčkem. Zabývám se kreslením a ilustrováním, většinou karikatur do různých novin a webů a využiji tak spíše městské boty, než ty ryze outdoorové.


Semišový svršek dodává botě KEEN Howser Suede Oxford jistou míru elegance

Pocity během nošení

Už to, jak byly boty skvěle balené, není jen takový standard. Perfektně měkký materiál, super podrážka a úplně nejpohodlnější vnitřní vložka zaručila prostě snovou chůzi. Fakt jsem byl nadšen.Ani nevíte, že máte boty KEEN na noze, jak skvěle padnou. A podrážka? Vše dobře tlumí. Ještě musím vyzdvihnout, že jsou použité velice kvalitní tkaničky.


Kvalitní tkaničky oceňuji a dávám jim známku na výbornou

Kde jsem testoval

„KEENovky“, jak už jsem si boty Howser nazval, jsem ještě neměl takovou možnost pořádně rozběhnout, ale už jsem je stihl otestovat při městských procházkách po mém rodném Rakovníku a také se se mnou podívaly na moji práci při natáčení skvělého fotbalového pořadu, kde jsem v nich zapózoval i u nejlépe placené fotbalové hvězdy v Česku – Simona Deli.
 

Během natáčení rychlá póza u fotbalové hvězdy Simona Deli
Při městských procházkách a každodenních pochůzkách
Během mé práce, kterou je ilustrování a kresba karikatur


Praktické a líbivé

V těchto KEEN botách se také výborně řídí, díky zvýšené patě, o kterou se pohodlně opřete a frčíte do dálky. Musím také dodat, že když jsem boty KEEN prezentoval na fotkách na sociálních sítích, dost lidí se hned ptalo, kde se dají koupit. Rád jsem je nasměrovat do KEEN nebo Rock Point prodejen.


Jedinečné pohodlí dodává stélka vyrobená ze směsi PU, korkové a paměťové pěny

Hodnocení

A hlavně, i opravář obuvi – kamarád švec, mně řekl, že už dávno jiné boty, než KEENy nenosí. A tomu, já opravdu věřím. Celkové vysvědčení bot Howser Suede Oxford je tedy za mě na výbornou a dodal bych, že s vyznamenáním.


Univerzální pánská bota Howser Suede Oxford je určená do města, na cestování, kam budete chtít...
 


popis produktu

Howser Suede Oxford

určení: cestování, město, volný čas
svršek: semiš
stélka: vyjímatelná, ze směsi PU, korkové a paměťové pěny
podešev: nebarvící pryž
ošetření vnitřku boty: antibakteriální technologií Eco Anti-Odor
zapínání: tkaničky

MOC: 2 499,- Kč

Boty získáte na e-shopu i kamenných prodejnách KEEN Concept Store nebo partnerských obchodech Rock Point.
 


Testoval:

Milan Kounovský
MILAN KOUNOVSKÝ

Jeho práce se pro něj stala i koníčkem. Kreslí a ilustruje, většinou karikatury, do různých novin, webů a dalších médií. Je také součástí oblíbené české fotbalové talk show, kde se potká se spoustou fotbalových hvězd. I přes velké pracovní vytížení si najde čas na volnočasové aktivity a pohodové procházky po rodném Rakovníku.